EO CHEMICALS je výrobcom a dodávateľom vysoko kvalitných jemných chemických výrobkov s cieľom ponúknuť systematické výrobné zdroje a technické služby pre globálnych technických a priemyselných klientov.


图1.jpg


Spoločnosť EO CHEMICALS vlastní rozvojovú a výrobnú základňu o rozlohe 2000 metrov štvorcových a veľké logistické skladové stredisko. Spoliehajúc sa na kreatívny profesionálny tím, stále spúšťa nové technológie a produkty. V súčasnosti jeho produktová kategória prekročila 2000, čo stále rastie. Medzi produkty patria rozpúšťadlá, priemyselné chemikálie, farmaceutické medziprodukty a súvisiace chemické výrobky. Výrobná linka spoločnosti EO CHEMICALS môže rýchlo vyrábať množstvo diverzifikovaných produktov, ktoré by mohli uspokojiť potreby laboratórneho výskumu, predvýroby a dokonca aj vo veľkom meradle.


Vyvážame výrobky do USA, Kanady, Mexika, Brazílie, Veľkej Británie, Japonska, Ruska, Nemecka, Indie, Južnej Afriky, Malty, Egypta, Arménska, Austrálie, Filipín, Belgicka, Holandska, Dánska, Bosny a Hercegoviny atď.


Dodržiavaním filozofie "najdôležitejšia dôveryhodnosť", ktorej cieľom je vytvoriť vzájomný prospech a dlhodobú spoluprácu s klientmi v oblastiach chémie, medicíny, analýzy, potravín, energie, materiálu atď. V súčasnosti máme širokú škálu rozpúšťadlá, medicínske medziprodukty a priemyselné chemické výrobky s najvyššími štandardmi v súlade s globálnym trhom, aby vyhovovali potrebám továrenskej výroby.